Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


Portal
Forum
Kontakto Webmaster
Ndihme
Kembimi Valutor
Parashikimi Motit
Big Brodher
SmS Falas
Shqip Tv
Top Channel Tv
Vizion Plus Tv
Filma Shqiptare
Muzike
Sport Ekspres
Rezultatet Live
Gazeta Shqip
Revista Shqip
Gazeta Shekulli
Gazeta Korrieri
Revista Jeta
Revista Teuta
Revista Familja
Revista One

Rezultate Live
Ndeshjet e Dites
Formula 1
Tenis
Gallery


www.peqini.net - Portali Empty
Kush ėshtė nė linjė
16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė Tue Jul 22, 2014 7:49 pm
Moti Ne Peqin
RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Shkarko Filma Shqipetare

“((Filma Online))”

FoRuMi - Peqinilive.Net Ka Ndėrruar Formatin e Transmetimit Pėr Disa Nga Filmat Me Shenjėn  : ) Qė Tė Jenė Tė Shikueshėm Nga Tė Gjithė. Ju Ftojmė Ti Ndiqni Nė Vazhdim  Nė Kėto Link Klikoni Mbi Foton Qė Ju Shfaqet Pėr  "Ekran Tė Plotė" Stafi Ju Uron Shikim Tė Kėndshėm !!
*Gjaku i Arberit    *Nusja dhe Shtetrrethimi    *Keshilltaret    *Metropolet    *Mimoza Llastica    *Ne cdo stine    *Shtigje Lufte - Shtigje te Luftes    *Parrullat - Slogans    *Toke e Pergjakur    *Visit Vlora    *Cionizmi dhe Izraeli - Perkthyer ne Shqip    *Palestine - Pekthyer ne Shqip    *The Road to Guantanamo Movie - Pekthyer ne Shqip    *Pak Fresk Sonte - Zyliha Miloti, Paulin Preka    *Borxhliu - Cekja    *I teti ne bronx    *Skenderbeu   *Islam in Britain   *Islam Perandori e Besimit   *Krijimi i Universit   *Fakti i Krijimit   *Arkitektet ne Natyre   *Historia e pergjakshme e Komunizmit   *Rrethi i Kujteses   *Vajzat me kordele te kuqe   *Sketerre 43   *Tirana Ime   *The Message - Mesazhi Islam - perkthimi ne shqip   *Malet me blerim mbuluar   *Tirana Viti 0 - Tirana Year 0   *Liri a Vdekje   *Ne pyjet me bore ka jete   *Pallati 176   *Top Show - Ritem   *Ura e Limuthit   *Prefekti   *Portokalli   *Muzika Popullore    *Marsi i Mallkuar    *Perralle nga e Kaluara    *Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 3    *Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 2    *Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 1    *Asgje nuk harrohet   *Peng   *Operacioni Zjarri   *Zotni Palloshi   *Napoloni - Kenge e Valle Shqiptare   *Mengjese Lufte   *Yjet e neteve te gjata   *Treni niset ne 7 pa 5   *Humor shkodran ne vite   *Dhe vjen nje dite   *Perballimi   *Nini dhe Vini - Mos u Allatat   *Taulanti kerkon nje moter   *Beni ecen vete   *Vdekja e Kalit   *Zonja nga Qyteti   *Shoqja nga Fshati   *Koncert ne Vitin 1936   *Kur xhirohet nje Film   *Humor Vlonjat ne Vite   *Kapedani   *Rrethimi i Vogel   *2 Telekomedia - Shi ne Plazh   *2 Telekomedi - Dash pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollare   *Humor Vlonjat - Dashuria   *Humor Durrsak - Demokracia   *Estrada e Tiranes - Kioska   *Humor Shkodran - Testamenti   *Free MC - Vishe Fustanin me Toka   *Humor Durrsak - Tungjatjeta Pelivan   *Humor Shkodran - Djali i Bosit   *Humor Shkodran - Fotografia   *Gezim Kruja - Shoqet e Gruas   *Rruge te Bardha   *United Albania   *Dueli i Heshtur   *Flaka e Maleve   *Enderr per nje Karrige   *Kunati i shokut Xhemal   Tirana e Shtrenjte   *Ata ishin Kater   *Kthimi i Ushtrise se Vdekur   *Festivali i 22-te ne RTSH 1983   *Ishte Koha per Dashuri   Dokumentar nga Elbasani   *Tele Komedia - Dy here Mat   *Komedia - Cifti i Lumtur   *Komedia - Edhe ashtu edhe keshtu   Margaret MacMillan - Paris 1919 and Albania   Cameria   Paul Jay - Albanian Journey   Eric Margolis   Pogradec   Ulqini   *Udha e Shkronjave   *Komedia Gjuetia e Fundit   *Gjeneral Gramafon   *Lulekuqe mbi Mure   *Une e dua Eren   *Pylli i Lirise   E Verteta e 11 Shtatorit   Enver Hoxha - PPSH   *Parodistat e Vlores   Per pushime ne Rome   *Nentori i Dyte   Ne Shtepine tone   Ne fillim te veres   Liri a Vdekje   I dashur Armik   Flutura ne Kabinen Time   Dora e Ngrohte   Apasionata   
User Online
Like Page
Ekzkutohen Gjepali dhe Fici

Thu Jan 16, 2014 6:44 pm nga Network

www.peqini.net - Portali ATAK-VRASJA_4Dy persona, mes tė cilėve Astrit Gjepali qė po kthehej nga leja pėr nė burgun e Peqinit dhe Halil Fici u ekzekutuan nė njė atentat nė afėrsi tė Rrogozhinės. Viktimat sipas policisė janė dy emra tė njohur tė botės sė krimit, ndėrsa nė atentat kanė mbetur dhe dy persona tė plagosur.


Njėri ishte drejtuesi i automjetit tip “Benz” me targa tė huaja …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Kuēovė, grabitje si nė filma

Sun Sep 29, 2013 5:55 pm nga Network

Katėr persona pėrdorėn veshje tė policisė pėr tė grabitur njė argjendari nė qendėr tė www.peqini.net - Portali Policia-berat Kuēovės. Duke u shitur si agjentė tė antidrogės, katėr tė rinjtė shokuan pronarin e argjendarisė dhe e kontrolluan dyqanin e tij me pretekstin e lėndėve narkotike.

Personat morėn pjesėn mė tė konsiderueshme tė floririt dhe argjendit, madje dhe gurė tė ēmuar, …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Mamurras, pezullohen efektivėt e policisė

Sun Sep 29, 2013 5:51 pm nga Networkwww.peqini.net - Portali POLICIA_TIRANE Me urdhėr tė ministrit tė Brendshėm Saimir Tahiri, u pezulluan nga detyra tė gjithė efektivėt e Policisė sė Mamurrasit tė cilėt nuk ndėrhynė nė dhunėn e ushtruar ndaj gjyqtarėve tė ndeshjes sė futbollit Mamurrasi-Albpetrol, si edhe ata qė nuk i dhanė ndihmėn e shoqėrimit pėr nė spital me pretekstin se nuk kishin mjete.

Ndėrkohė qė nga ana e …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Furtunė nė policinė e Tiranės

Mon Sep 23, 2013 8:42 pm nga Network

www.peqini.net - Portali Policet-rrugoreee

Komisariati i policisė sė qarkullimit rrugor nė Tiranė u shkri pas njė urdhėri tė ministrit tė Brendshėm, Saimir Tahiri. Mė shumė se 80 pėr qind e evektivėve tė kėtij komisariati u larguan nga detyra dhe do tė zėvendėsohen nga efektivė tė mbledhur nga tė gjitha komisariatet e vendit.

Ministri i Brendshem ia komunikoi kėtė urdhėr policėve …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Statistikat
Forumi ka 411 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri KariOlg992

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 5054 artikuj v 314 temat
Sondazh

Si ju duket forumi?

www.peqini.net - Portali Vote_lcap73%www.peqini.net - Portali Vote_rcap 73% [ 11 ]
www.peqini.net - Portali Vote_lcap20%www.peqini.net - Portali Vote_rcap 20% [ 3 ]
www.peqini.net - Portali Vote_lcap7%www.peqini.net - Portali Vote_rcap 7% [ 1 ]
www.peqini.net - Portali Vote_lcap0%www.peqini.net - Portali Vote_rcap 0% [ 0 ]

Totali i votave : 15

Tema Fundit
» Ekzkutohen Gjepali dhe Fici
www.peqini.net - Portali EmptyThu Jan 16, 2014 6:44 pm nga Network

» Root Merni Masa... me jepni 1 shpejgim per kte ...
www.peqini.net - Portali EmptyWed Oct 02, 2013 5:09 pm nga Wizard

» Seria A, Juve fiton me polemika, ndalet Interi
www.peqini.net - Portali EmptySun Sep 29, 2013 5:58 pm nga Network

» Kuēovė, grabitje si nė filma
www.peqini.net - Portali EmptySun Sep 29, 2013 5:55 pm nga Network

» Mamurras, pezullohen efektivėt e policisė
www.peqini.net - Portali EmptySun Sep 29, 2013 5:51 pm nga Network

» Poezi Dashurie <3 ;)
www.peqini.net - Portali EmptySat Sep 28, 2013 3:35 pm nga Wizard

» Cili Ekip Mendoni se do fitoje Kampionatin Italian?
www.peqini.net - Portali EmptyMon Sep 23, 2013 8:50 pm nga Network

» Pirlo kthehet nė ēėshtje tek Juventusi
www.peqini.net - Portali EmptyMon Sep 23, 2013 8:47 pm nga Network

» Ndėshkohet Balotelli, humbet Juven
www.peqini.net - Portali EmptyMon Sep 23, 2013 8:45 pm nga Network

» Furtunė nė policinė e Tiranės
www.peqini.net - Portali EmptyMon Sep 23, 2013 8:42 pm nga Network

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Shkarko Muzike
                                
Foto
www.peqini.net - Portali Albania1234_zps807b71a7
RadioAlbania

Notice: This version can work with all internet explorer versions and with all other browsers.

Like-Ex
Like-Ex.Com
Peqinilive Online
Nuk lejohet kopjimi i shkrimeve apo materialeve pa kėrkuar leje. Materialet mund tė pėrdoren vetėm me kusht qė tė tregohet burimi
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara Copyright © 2006 - 2020 Peqinilive.net All Rights Reserved
Kjo faqe ėshtė e optimizuar pėr tu shikuar me cilindo sistem qė ka Java Script dhe Flash Player
Albaniairc Shoqeria.net