Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » IRC.ALBANIAIRC.COM » Ankesat per stafin » Root Merni Masa... me jepni 1 shpejgim per kte ...

Root Merni Masa... me jepni 1 shpejgim per kte ...

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Wizard

Wizard
Admin
Admin
3* Now talking in #Sherbimet
03* Topic is '10Miresevini ne #SHERBIMET administrative te Rrjetit10 ! Pasi te merrni 7+v(voice) 10formuloni pyetjen tuaj. Ndalohet: Parkim Nickname, kerkesa per heqje banesh ne kanale, dhe cdo gje tjeter qe ska lidhje me Serverat. 12Moszbatimi i rregullave do te sjelli automatikisht largimin tuaj nga dhoma!!!'
03* Set by wizard on Fri Sep 20 16:20:44
03* Sherbimet sets mode: +v wizard
05-Shefi- Jeni te mirepritur ne forumin tone per cdo problem tuajin: www.peqinilive.net
@Shefi> wizard Pershendetje, beni pyetjen tuaj dhe prisni sa nje operator t'ju pergjigjet.
03* wizard is now known as mIRC
05-Shefi- _SoReHeAd_ (4f6a6d8f@AlbaniaIrc-DDEC54C9.mibbit.com) po kerkonte per ju ne [secret] perpara 59 minutash, ne oren (02.10. 15:45).
03* Irc.AlbaniaIrc.com sets mode: -v mIRC
02* Attempting to rejoin channel #Sherbimet
03* Rejoined channel #Sherbimet
03* Topic is '10Miresevini ne #SHERBIMET administrative te Rrjetit10 ! Pasi te merrni 7+v(voice) 10formuloni pyetjen tuaj. Ndalohet: Parkim Nickname, kerkesa per heqje banesh ne kanale, dhe cdo gje tjeter qe ska lidhje me Serverat. 12Moszbatimi i rregullave do te sjelli automatikisht largimin tuaj nga dhoma!!!'
03* Set by wizard on Fri Sep 20 16:20:44
03* Sherbimet sets mode: +v mIRC
05-Shefi- Jeni te mirepritur ne forumin tone per cdo problem tuajin: www.peqinilive.net
@Shefi> mIRC Pershendetje, beni pyetjen tuaj dhe prisni sa nje operator t'ju pergjigjet.
+mIRC> kujt i ha b*tha me mu ???
03* Irc.AlbaniaIrc.com sets mode: +k mIRC
03* Retrieving #Sherbimet modes...
03* Irc.AlbaniaIrc.com sets mode: -k mIRC
@Sherbimet> mIRC
@Sherbimet> urt gupsh
+mIRC> ncncncn
+mIRC> DarKSouL e shef ca bojn kta fimt qe ke nstaf
03* BoTerS (Elb@Dhoma.Shqiperia.Sop) has joined #Sherbimet
03* Shefi sets mode: +v BoTerS
+BoTerS> Pershendetje Mire Se Ju Gjeta Te Gjithve Smile)
@Shefi> BoTerS Pershendetje, beni pyetjen tuaj dhe prisni sa nje operator t'ju pergjigjet.
@Sherbimet> mIRC urt pra topsh
03* Teddy sets mode: -v mIRC
mIRC> Teddy ?
#Sherbimet You need voice (+v) (#Sherbimet)
@Teddy> BoTerS po ?
02* Attempting to rejoin channel #Sherbimet
03* Rejoined channel #Sherbimet
03* Topic is '10Miresevini ne #SHERBIMET administrative te Rrjetit10 ! Pasi te merrni 7+v(voice) 10formuloni pyetjen tuaj. Ndalohet: Parkim Nickname, kerkesa per heqje banesh ne kanale, dhe cdo gje tjeter qe ska lidhje me Serverat. 12Moszbatimi i rregullave do te sjelli automatikisht largimin tuaj nga dhoma!!!'
03* Set by wizard on Fri Sep 20 16:20:44
03* Sherbimet sets mode: +v mIRC
05-Shefi- Jeni te mirepritur ne forumin tone per cdo problem tuajin: www.peqinilive.net
@Shefi> mIRC Pershendetje, beni pyetjen tuaj dhe prisni sa nje operator t'ju pergjigjet.
+mIRC> Teddy ?
+mIRC> ca tu bo ?
@Teddy> <+mIRC> kujt i ha b*tha me mu ???
@Teddy> ca eshte ky fjalor ?
+mIRC> po pra
+mIRC> kush mlun mu ?
@Teddy> ca eshte ky fjalor ?
+mIRC> po pra
+mIRC> kush mlun mu ?
+mIRC> * Irc.AlbaniaIrc.com sets mode: -v mIRC
+mIRC> ca jan kto k*rlliqe
@Teddy> mIRC
+mIRC> ?
@Teddy> deshiron ndonje ndihme ?
03* HackeD sets mode: +b mIRC!*@*
03* You were kicked by HackeD (HackeD)
-
* Now talking in #Sherbimet
* Topic is '10Miresevini ne #SHERBIMET administrative te Rrjetit10 ! Pasi te merrni 7+v(voice) 10formuloni pyetjen tuaj. Ndalohet: Parkim Nickname, kerkesa per heqje banesh ne kanale, dhe cdo gje tjeter qe ska lidhje me Serverat. 12Moszbatimi i rregullave do te sjelli automatikisht largimin tuaj nga dhoma!!!'
* Set by wizard on Fri Sep 20 16:20:44
* Sherbimet sets mode: +qo mIRC mIRC
* Shefi sets mode: +v mIRC
-Shefi- Jeni te mirepritur ne forumin tone per cdo problem tuajin: www.peqinilive.net
@Shefi> mIRC Pershendetje, beni pyetjen tuaj dhe prisni sa nje operator t'ju pergjigjet.
@mIRC> cuna si esht problemi me ju ??
@mIRC> !kb HackeD kujdes Ti.!
* Sherbimet sets mode: +b *!*@NetAdmin.AlbaniaIrc.Com
* HackeD was kicked by Sherbimet (kujdes Ti.! (mIRC))
* Shefi sets mode: -b *!*@NetAdmin.AlbaniaIrc.Com
@mIRC> Teddy ca halli ke mer ?
* HackeD (Sexy@NetAdmin.AlbaniaIrc.Com) has joined #Sherbimet
* Sherbimet sets mode: +ao HackeD HackeD
* Shefi sets mode: +v HackeD
@Shefi> HackeD Pershendetje, beni pyetjen tuaj dhe prisni sa nje operator t'ju pergjigjet.
@Shefi> HackeD Eshte IRCOp i Nderuar i Stafit!
* Disconnected
Closing Link: mIRC[79.106.14.136] (User has been permanently banned from AlbaniaIrc (dorzo.passin))

Wizard

Wizard
Admin
Admin
nuk e kuptoj... dhe nuk ka nevoje per komente...

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi