Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Zona Administrative

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullat e forumit


Lexoni me Kujdes!!!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
13Lexoni ketu ju l...
Sat Mar 29, 2008 10:12 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohuni&Foto


Perpara se te shkruani  ne kete forum ju lutem prezantohuni .
Por keni dhe mundesi te veni foton tuaj.


Moderatorėt: Administrators, Web Master
10233Brrrapppp Hello ...
Tue Sep 17, 2013 2:30 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa & Ankesa&Njoftime&MendimeCdo kerkese dhe cdo ankese mund te behet ne kete teme.
Njoftime te ndyshme per forumin. Ketu mund te jepni dhe mendimet e juaja per forumin.


Moderatorėt: Administrators, Web Master
939Persh Stafi Irc....
Sun Sep 22, 2013 9:45 am
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazh


ketu do e detikoj temen vetem per sondazhe te ndryshme

Moderatorėt: Administrators, Web Master
6107Si ju duket foru...
Thu Sep 19, 2013 7:00 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit

Kultura Kombėtare & Boterore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

LETERSIA E POEZIA


shkrijeni talentin tuaj

Moderatorėt: Administrators, Web Master
38613poezi dashurie...
Tue Sep 17, 2013 2:34 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuhėsia


Problemet qė lidhen me gjuhėsinė, mendimet e antarėve dhe ato tė gjuhėtarėve, pasurimi i gjuhės shqipe, mendime dhe opinione!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
210A lind me Saussu...
Tue Sep 17, 2013 2:36 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqipetare


"Guri i rėndė nė vend tė vet" - ashtu dhe ne do gjejmė prehje vetėm nė atdhe!Moderatorėt: Administrators, Web Master
8180Qyteti juaj?
Tue Sep 17, 2013 2:42 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Boterore


Historia Boterore

Moderatorėt: Administrators, Web Master
12Figurat me te sh...
Fri Jun 05, 2009 1:46 pm
Network Shiko mesazhin e fundit

Shkenca

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca


Informacione shkencore, zbulime tė reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithė bota e madhe e shkencės!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
8421Energji elektrik...
Thu Sep 19, 2013 7:01 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Trupi dhe Shėndeti


Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me kėshilla dhe barna natyrale pėr probleme nga mė tė ndryshmet

Moderatorėt: Administrators, Web Master
421Kurioziitete,tru...
Thu Apr 02, 2009 7:55 pm
estilen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeta rreth nesh


Flora dhe fauna, dukuritė mė interesante tė natyrės.

Moderatorėt: Administrators, Web Master
858Profetet e rinj ...
Sun Oct 07, 2012 10:57 pm
Network Shiko mesazhin e fundit

Te rejat e fundit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e fundit/Gazetat


Te rejat e fundit media gazetat.

Moderatorėt: Administrators, Web Master
3257Ekzkutohen Gjepa...
Thu Jan 16, 2014 6:44 pm
Network Shiko mesazhin e fundit

Koha e lire dhe shoqeria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria


uh se mos e harrojme se ............

Moderatorėt: Administrators, Web Master
20530Poezi Dashurie <...
Sat Sep 28, 2013 3:35 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina /receta gatimi


Receta tė reja gatimi, tė shpikura dhe tė vjetra. Kujdes mos na helmoni!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
338Receta guzhine?...
Thu Aug 14, 2008 1:18 pm
blero Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia


Kinema ,filma, personazhe dhe gjithcka nga bota e kinematografise 

Moderatorėt: Administrators, Web Master
212Cili eshte filmi...
Sun Jul 26, 2009 7:25 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete


nga me te larmishmet he

Moderatorėt: Administrators, Web Master
1768Nė Japoni gati 5...
Thu Sep 19, 2013 7:00 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Planeti im


Per te gjithe ata qe duan te jetojne aventura, zbulojne mistere, te shuajne kuriozitete e te mesojne me shume.

Moderatorėt: Administrators, Web Master
232Ku do tju pelqe...
Fri Jun 19, 2009 11:53 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Problemet shoqerore


per problemet e ndryshme shoqerore hyni ketu


Moderatorėt: Administrators, Web Master
14137Cfar Urreni Me T...
Tue Feb 02, 2010 4:47 pm
zemra Shiko mesazhin e fundit

Zona e Argetimit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Life Style


Vipat e huaj dhe Shqipetare

611Ardit Gjebrea --...
Tue Sep 17, 2013 2:11 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Show Biz


Gjithcka Per vipat e huaj

11Xhirimet e “Fast...
Sat Sep 21, 2013 11:00 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humore dhe Barsaleta


Humori te shton jeten

Moderatorėt: Administrators, Web Master
14302Thjesht Zbavites...
Mon Sep 16, 2013 5:38 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme


he te bojm ca thashetheme

Moderatorėt: Administrators, Web Master
418C'eshte *Femra*...
Tue Apr 07, 2009 11:18 am
estilen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėndi i Femijėve


Hajdeni kalamaja tek pėrrallat dhe vjershat vetėm pėr juve!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
415Ngjyrat vezellue...
Mon Feb 23, 2009 10:35 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjegjeza /Lojra


gjegjeza eshte gjithnje pjese e jona lojrat po  ashtu


Moderatorėt: Administrators, Web Master
225gje e gjeza
Sat Feb 27, 2010 3:18 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Urime dhe pershendetje


Urime dhe pershendetje per ditelindje martesa fejesa

Moderatorėt: Administrators, Web Master
527Nje urim per fes...
Tue Apr 14, 2009 8:18 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Chat


ketu mund te beni chat me njeri -tjetrin.

Moderatorėt: Administrators, Web Master
261633Pak Hashash .......
Tue Sep 17, 2013 2:14 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit

IRC.ALBANIAIRC.COM

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kanali #shqiperia


Gjithcka Rreth kanalit shqiperia

11Rregullat e staf...
Sat Sep 14, 2013 8:50 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Stafi Oper,admin,Root


Ketu Mund te Diskutohet Rreth Problemeve qe mund te kemi ne Chat

24Stafi Oper
Sun Sep 22, 2013 11:26 am
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja e serverit


Ne Kete Nen Forum do te gjeni rregulloren e serverit albaniairc

00
Asnjė mesazh i ri

Ankesat per stafin


Ankesat e juaja ndaj stafit Tone .Per cdo lloj ankese apo mospelqimi ju mund te ankoheni ne forum.

12Root Merni Masa....
Wed Oct 02, 2013 5:09 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa Per Kanalin #Shqiperia


Kerkesat per te qen pjese e stafit tone irc.albaniairc.com

11Kerkesa Per Acce...
Fri Sep 20, 2013 1:03 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit

Muzike&Radio

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika shqiptare


 vetem per kengetaret shqiptare
muzika jone ka qene perhere e njohur e do jete  e tille


Moderatorėt: Administrators, Web Master
16100HIP-HOP muSic :)...
Fri Sep 20, 2013 1:42 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika neper bote


muzika e huaj

Moderatorėt: Administrators, Web Master
485Hip - Hop --- te...
Sun Sep 22, 2013 11:14 am
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika ne pergjithesi


ketu mund te flasim per muziken, ne pegjithsi

Moderatorėt: Administrators, Web Master
225Tekste Kėngėsh S...
Thu Sep 04, 2008 10:08 am
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Foto& Art

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto te ndyshme


ketu mund te vimi pamje nga me te ndyshme , jo ato pikantet fare


Moderatorėt: Administrators, Web Master
425Video Te Mrekull...
Sun Oct 07, 2012 11:03 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pamje


Pamje e foto nga vende te ndyshme

Moderatorėt: Administrators, Web Master
25solena
Thu Jul 05, 2007 1:30 pm
blerta Shiko mesazhin e fundit

Zona e nxehte

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Eros


une ti ai ajo jemi veshur me pelice hajme buku sallam salcice

Moderatorėt: Administrators, Web Master
564Kur e keni humbu...
Sun Sep 12, 2010 9:16 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Seksualiteti


Gjitheēka rreth seksualitetit

Moderatorėt: Administrators, Web Master
54014 kėshilla pėr ...
Sat Jul 18, 2009 9:34 pm
Network Shiko mesazhin e fundit

Sporti

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti boteror


nga bota sportive

Moderatorėt: Administrators, Web Master
917Seria A, Juve fi...
Sun Sep 29, 2013 5:58 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti shqiptar


futbolli tenisi e sportet e talentet shqiptare

Moderatorėt: Administrators, Web Master
543KS Shkumbini
Sun Oct 07, 2012 11:02 pm
Network Shiko mesazhin e fundit

Arkivi

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

zona admin


Vetem per admin e moderatoret.


Moderatorėt: Administrators, Web Master
15SI MUND TE KEMI ...
Mon Nov 24, 2008 5:36 pm
Dano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkivi


Arkivi i forumit - Tema te vjetra vetem per lexim!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
11Temat e vjetra j...
Thu May 31, 2007 8:15 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Script


Ketu Mund Te Shkarkosh Scriptin Qe Deshiron

527Admin,Oper ,Root...
Sun Oct 07, 2012 10:51 pm
Network Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 5054 artikuj

Forumi ka 411 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri KariOlg992

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė Tue Jul 22, 2014 7:49 pm
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: tina (39), [_PIRATI_NGA_DURRESI_IT_] (37)

Legjenda : [ Web Master ][ Administrators ][ Staff ][ Special User ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur