Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Seria A, Juve fiton me polemika, ndalet Interi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

Network
Web Master
Web Master

Seria A, Juve fiton me polemika, ndalet Interi  Juvetoro--630x365 Juventusi ka mundur sėrish Torinon nė derbin e qytetit, por fitorja e ngushtė 1-0 do tė hapė shumė polemika pasi goli i shėnuar nga Paul Pogba duhej tė ishte anuluar pėr pozicion jashtė loje tė Tevez gjatė aksionit.

Conte la pushim Pirlon nė kuadėr tė ndeshjes ndaj Gallatasarajit nė Champions, ndėrsa nė sulm riktheu Giovincon, i cili formoi dyshen me Carlos Tevez.

Pas njė pjese tė parė pa raste pėr shėnim, pjesa e dytė dhuroi emocione dhe polemika pa fund pėr ditėt nė vazhdim.

Interi nuk shkon mė shumė se barazimi 1-1 me Kaljarin nė ndeshjen e tij tė radhės duke lėnė 2 pikė tė tjera.

Gjithēka ndodhi nė pjesėn e dytė tė ndeshjes, me Interin qė mė nė fund konkretizoi sulmet e tij duke shėnuar golin e parė me Ikardit, por Kaljari nė 7 minutat e fundit arriti tė barazojė rezultatin me Naingolan .

Surpriza vjen sėrish nga Sasuolo, qė befason njė tjetėr skuadėr tė Serisė A. Kėtė radhė ajo qė e pėsoi nga ekipi i sapoardhur nė elitėn e futbollit italian ishte Lazio, pasi u ndal nė barazim 2-2.

Kyeqytetasit morėn avantazhin e dyfishtė nė kėtė ndeshje pas golave tė Dias dhe Kandrevės.

Por, Sasuolo iu kundėrpėrgjigj bardhekaltėrve. Skeloto shkurtoi diferencėn nė 2-1 vetėm 60 sekonda pas golit tė dytė tė Lacios, ndėrsa Floro barazoi rezultatin pasi ekzekutoi nė mėnyrė pėrfekte njė goditje dėnimi.
Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi