Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Te rejat e fundit » Lajmet e fundit/Gazetat » Kuēovė, grabitje si nė filma

Kuēovė, grabitje si nė filma

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kuēovė, grabitje si nė filma Empty Kuēovė, grabitje si nė filma prej Sun Sep 29, 2013 5:55 pm

Network

Network
Web Master
Web Master
Katėr persona pėrdorėn veshje tė policisė pėr tė grabitur njė argjendari nė qendėr tė Kuēovė, grabitje si nė filma Policia-berat Kuēovės. Duke u shitur si agjentė tė antidrogės, katėr tė rinjtė shokuan pronarin e argjendarisė dhe e kontrolluan dyqanin e tij me pretekstin e lėndėve narkotike.

Personat morėn pjesėn mė tė konsiderueshme tė floririt dhe argjendit, madje dhe gurė tė ēmuar, unaza, ora dhe u larguan nga objekti. Vetėm kur ka kuptuar rrengun, pronari i argjendarisė ka njoftuar policinė duke dhėnė alarmin. Pas hetimeve tė shpejta policore, rezultoi se katėr autorėt udhėtuan me njė mjet dhe mė pas e dogjėn, por lanė gjurmė dhe prova tė shumta nė vendin e ngjarjes.

Policia tha se pronari i mjetit u zbulua pėr shkak se ende ruhej numri i shasisė sė saj.

Nė polici u shoqėruan dy tė dyshuar, ndėrkohė qė janė duke u kėrkuar edhe dy tė tjerė. Policia nuk bėri tė ditur emrat e tė dyshuarve pasi ėshtė nė kėrkimin e tė tjerėve pjesėmarrės nė kėtė grabitje.

Materialet janė dėrguar pėr zbardhje tė mėtejshme nė Prokurorinė e qarkut Berat dhe sipas policisė, kapja e autorėve ėshtė ēėshtje orėsh.

Ndėrkohė, janė duke u ushtruar kontrolle tė shumta nė zonė si edhe janė ngritur postblloqe pėr tė ndaluar autorėt e kėtij krimi.

/ Top Channel


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi