Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Pirlo kthehet nė ēėshtje tek Juventusi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

Network
Web Master
Web Master

Pirlo kthehet nė ēėshtje tek Juventusi Pirla-JuveZėvendėsimi nė ndeshjen kundėr Veronės ishte i katėrti pėr Pirlon qė paralajmėron njė sezon jo tė lehtė tė mesfushorit tek Juventusi.
Mesfushori i kombėtares italiane nuk e fshehu pakėnaqėsinė nė momentin kur nė tabelėn e gjyqtarit tė katėrt pa numrin e tij qė duhet tė linte fushėn dhe nė shenjė proteste nuk u ul mė nė stol, por vazhdoi direkt pėr nė dhomat e zhveshjeve megjithėse takimi kishte ende minuta pėr t’u luajtur.

Sipas mediave italiane, vetė futbollisti dyshon se kėto zėvendėsime janė njė formė presioni e Juventusit pėr rinovimin e kontratės, por jo cdo gjė ėshtė kaq e thjeshtė.

Sezonin e kaluar, Pirlo nė kampionat Pirlo ėshtė zėvendėsuar vetėm 1 herė, ndėrsa kėtė sezon, nė katėr takime ai ėshtė thėrritur qė tė lėrė fushėn nė dy prej tyre. Shifra alarmante pėr tė.

Pirlo e sheh si formė presioni pėr nėnshkrimin e kontratės sė re pasi ajo aktualja i skadon nė fund tė kėtij sezoni. Por mund tė jetė edhe rendimenti i tij nė rėnie dhe pėr kėtė Conte kėrkon t’i lėrė tė kuptojė se tashmė nė skuadrėn qė ai drejton “Dirigjenti” nuk ėshtė mė i pazėvendėsueshėm.

Pogba vazhdon tė rritet dhe kėrcėnon pėr ti marrė vendin plus rrogėn e nivelit tė parė. Pėr mė tepėr, francezi pėrfaqėson tė ardhmen, Pirlo tė shkuarėn.

Tjetėr fakt ėshtė qė Markisio ėshtė rikuperuar nga dėmtimi dhe qė sigurisht ėshtė njė lojtar stoli ashtu si dhe Vidal i cili me golat e tij ka rezultuar shpeshherė lideri i bardhezinjve. Katėr futbollistė pėr dy vende nė fushė, me pak fjalė dikush nė stol duhet tė shkojė.

/ Top Channel

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi