Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Mamurras, pezullohen efektivėt e policisė

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Network

Network
Web Master
Web MasterMamurras, pezullohen efektivėt e policisė  POLICIA_TIRANE Me urdhėr tė ministrit tė Brendshėm Saimir Tahiri, u pezulluan nga detyra tė gjithė efektivėt e Policisė sė Mamurrasit tė cilėt nuk ndėrhynė nė dhunėn e ushtruar ndaj gjyqtarėve tė ndeshjes sė futbollit Mamurrasi-Albpetrol, si edhe ata qė nuk i dhanė ndihmėn e shoqėrimit pėr nė spital me pretekstin se nuk kishin mjete.

Ndėrkohė qė nga ana e Komisariatit numėr 3 nė Tiranė, ku u krye edhe denoncimi, ka nisur procedimi penal dhe janė shpallur nė kėrkim tre shtetas qė ushtruan dhunė ndaj gjyqtarėve tė futbollit, mes tė cilėve edhe presidenti i klubit tė futbollit tė Mamurrasit, Dedė Ndreca.

Burime tė Ministrisė sė Brendshme bėjnė tė ditur se do tė ketė masa tė ashpra ndaj punonjėsve tė policisė tė cilėt nuk ndėrhyjnė pėr tė ndalur dhunėn nė futboll nė vend.

/ Top Channel

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi