Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Ku e kaloni kohet tuaj me shum !

+9
Stine
ALBMARI
tony
blerta
PaPi_x
sirena
Alba
Akili
solena
13 posters

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Tue May 15, 2007 8:36 pm

solena

solena
Admin
Admin

.

2Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Wed May 16, 2007 11:45 am

Akili

Akili
Moderator
Moderator

e bukur kjo pyetje solena.une personalishte kame nje programe dhe mesa duket ne programin time koha me e madhe kalohet ne pune dhe pak ne internet

3Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty ok Wed May 16, 2007 1:37 pm

solena

solena
Admin
Admin

bukur shum akili edhe une pjesen me te madhe te kohes e kaloj ne internet haha aq shum qe rri dhe me fillon dhimbja e kokes pastaj Sad

4Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Wed May 16, 2007 5:09 pm

Alba

Alba

kohen e kaloj ne shtepi, ne internet...

5Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty tung... Thu May 17, 2007 10:02 am

sirena

sirena

persh....
programi i kohes time eshte gati i njejte gjithmone..
ne shkolle,nje gjiro ne qytet ,ne net me pak dhe ne shtepi me shume me aktivitete te njejta do te thoja une.
ju pershendes sirena

6Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Fri May 18, 2007 12:33 pm

PaPi_x



kohen e lire e kaloj
internet ,kafe me shoqnin , dhe piktrojme nga pak

7Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Wed Jul 04, 2007 7:05 pm

blerta

blerta

Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! 042402_2099_1061_prvne internet


Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! P

8Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Thu Jul 05, 2007 6:20 pm

tony

tony

pune,me kafe me shoqerine dhe fundjaven duke udhetuar jashte londre, me pelqen shume vendet e qeta

9Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Thu Jul 05, 2007 7:11 pm

ALBMARI



ne per plazhe meqe eshte sezon plazhi,,,dhe po ben shume vape Smile

10Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Fri Jul 06, 2007 9:00 am

Stine


Moderator
Moderator

une ne komjuter por edhe me shoket e shoqet

11Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Tue Jan 29, 2008 4:04 pm

shaban cakolli

shaban cakolli
Moderator
Moderator

kam pak kohė tė lirė,ajo do tė mė duhej pėr pushim,quditėrisht pushoj vetėm pesė orė gjumė,kohen tjetėr tė lirė e kaloj nė pc,nėpėr forume!

12Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Thu Aug 14, 2008 1:08 pm

blero



pjesen me te madhe te kohes ekaloj ne pune punoj gati 12 ore dhe skam fare kohe te lire per tu marre me gjera te tjera normalisht duke qene se punoj ne nje zyre ne momente te caktuara te punes edhe shfletoj faqe ne internet lol!

13Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Sun Apr 05, 2009 2:49 pm

estilen

estilen
Vip
Vip

E ku tjeter vetem ne pune,gjate dimrit 8-10 ore,e ne sezonin veror 12 -14 ore...
---ne kohe te lire shletoj internetin dhe forumin ku aderoj,sepse biznesi ta krijon te krijon te tille hapsire..Kam vite qe se njoh as te djelen me perjashtim te ndonje pushimi veror te sforcuar.Edhe tani shkruaj nga Pc e dyqanit,nje e vertete e hidhur por kerkesat ne rritje per zhvillim te detyrojne per sakrifica sublime.

14Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Empty Re: Ku e kaloni kohet tuaj me shum ! Sun Apr 05, 2009 10:17 pm

Network

Network
Web Master
Web Master

ne pune

Sponsored content



Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi