Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Koha e lire dhe shoqeria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria


uh se mos e harrojme se ............

Moderatorėt: Administrators, Web Master
20530Poezi Dashurie <...
Sat Sep 28, 2013 3:35 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina /receta gatimi


Receta tė reja gatimi, tė shpikura dhe tė vjetra. Kujdes mos na helmoni!

Moderatorėt: Administrators, Web Master
338Receta guzhine?...
Thu Aug 14, 2008 1:18 pm
blero Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia


Kinema ,filma, personazhe dhe gjithcka nga bota e kinematografise 

Moderatorėt: Administrators, Web Master
212Cili eshte filmi...
Sun Jul 26, 2009 7:25 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete


nga me te larmishmet he

Moderatorėt: Administrators, Web Master
1768Nė Japoni gati 5...
Thu Sep 19, 2013 7:00 pm
Wizard Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Planeti im


Per te gjithe ata qe duan te jetojne aventura, zbulojne mistere, te shuajne kuriozitete e te mesojne me shume.

Moderatorėt: Administrators, Web Master
232Ku do tju pelqe...
Fri Jun 19, 2009 11:53 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Problemet shoqerore


per problemet e ndryshme shoqerore hyni ketu


Moderatorėt: Administrators, Web Master
14137Cfar Urreni Me T...
Tue Feb 02, 2010 4:47 pm
zemra Shiko mesazhin e fundit
  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur