Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

Join the forum, it's quick and easy

Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

+13
ALBMARI
tony
Stine
Besi
Alba
Klodi1986
vogelushja
Network
dj_tironci
Akili
PaPi_x
solena
ori
17 posters

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Empty Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Sat May 19, 2007 7:58 pm

ori

ori

kam nje pyetje per ju anetaret e forumit:nuk me thoni kush eshte per mendimin tuaj vendi me i bukur ne shqiperi?

per mua e gjithe shqiperia eshte e bukur por per mua me i bukur eshte dhermiu.

2Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Empty prsh Sat May 19, 2007 8:04 pm

solena

solena
Admin
Admin

mua me pelqen saranda vlora keto te dya me shum .

PaPi_x



jugu i shqiperise pa dyshim vecoj dhermin qe eshte nje perle

Akili

Akili
Moderator
Moderator

per mua nuk diskutohet qe eshte vlora dhe dhermiu

dj_tironci


operator/e
operator/e

Vende te bukura ne shqiperi per fat kemi shume si ne jug dhe ne veri.Nga komentet po shoh qe ju preferoni vendet ku ka plazh dhe gjalleri ne ver.Fjlal bukuri ka shum nenkuptime dhe nuk mendoj se gjat gjith vitit ne vendet qe keni cituar ju mund te besh nje jet te bukur!Tirana i ka te gjitha brenda keshtu qe mendeoj se ngelet i vetmi vend ku mund te besh nje jete te bukur nese din ta jetosh jeten. afro

Network

Network
Web Master
Web Master

Per mua vendi me i bukur ne shqiperi eshte durresi dhe tirana persa i perket bregdetit shqiptar me pelqen shume shengjini i lezhez,,,Una jam i shqiperise se mesme me pelqen dhe qyteti im PEQINI?Jeni si yje te gjihe .....



Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Jun 07, 2007 9:26 pm, edituar 1 herė gjithsej

vogelushja

vogelushja

mua me pelqen e gjithe shqiperia qe eshte si shpirt.......nga veriu jugu lindja perendimi...cik me shume me pelqen tirana, durresi shingjini sepse jane vendet qe kam kaluar me shume kohe...mgjth eshte e gjitha e mrekullueshme shqiperia........Very Happy zemer :heart: shqiperia

Klodi1986


Admin
Admin

pjesa e bregdetit eshte fantastike

Alba

Alba

nuk e di

Besi


operator/e
operator/e

e gjithe shqiperia eshte e bukur nuk mund te vecosh asnjeren sepse cdo qytet ka te bukurat e tij pavarsisht se ne na terheq me shume bregdeti por shqiperia ka me shume nevoje per infrastukture qe ti duket bukuria ju persh te gjitheve

11Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Empty Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Tue Jul 03, 2007 4:54 pm

Stine


Moderator
Moderator

per mua vendi me i bukur ne shqiperi eshte DURRESI dhe SARANDA por ne vecanti DURRESI

tony

tony

Shqiperia ne pergjithesi eshte e bukur,por mua me shume me pelqen Pogradeci dhe voskopoja, per Korcen ndiej nje mall te vecante

ALBMARI



Mua me pelqen shume ulqini eshte nje vend fantastik?respekte all

estilen

estilen
Vip
Vip

Une preferoj zonen turistike te Gjinarit ne zonen e Shpati,Elbasan.Pylli me pisha ajri i fresket,hapsira para syve deri ne Adriatik,te bejne te magjepsesh.Nje perendim djelli ne muajin prill-shtator ne kete lartesi prej 1031 m mbi nivelin e detit,te mahnisinin krejtesisht.
--provojeni dhe do kenaqeni....

Network

Network
Web Master
Web Master

Une pelqej peqini aty afer ku kalon lumi shkumbin Very Happy

estilen

estilen
Vip
Vip

llogaraja shume e bukur,sepse per mua pylli me pisha eshte gjithmone vendi me ralaxues.Po keshtu dhe Divjaka,pamvarsisht se mungesa e kultures tone ne tersi e ka ndotur ambjentin ne plazhin e saj.

Network

Network
Web Master
Web Master

Peqini Very Happy

bimba

bimba
STaff

Vlora
Saranda
Kelcyra
Liqenet e Lures
Pogradeci

Network

Network
Web Master
Web Master

shengjini nuk eshte eq

zemra

zemra
Admin
Admin

saranda po shqiperia ka plot vende sh te bukura

Network

Network
Web Master
Web Master

permendi ato
une them berati

Kleaa

Kleaa

SARANDA

Network

Network
Web Master
Web Master

edhe Spillej nuk eshte Keq

Sponsored content



Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi